Nasz zespół

Irmina Sętowska

Joga i sztuka to moje dwie największe pasje w życiu. Ich drogi zeszły się ze sobą w trakcie moich studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi gdzie w ramach zajęć fizycznych wybrałam praktykę jogi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po moim powrocie do Częstochowy, w celu ugruntowania swojej wiedzy i poszerzenia kompetencji postanowiłam zapisać się na kurs instruktorski z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Jestem związana z Jogą Akademicką czyli systemem aktywności prozdrowotnej opartej na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technik relaksacyjnych. Uczę jogi by dzielić się radością i spokojem. By utrzymać w życiu balans kontynuuję swoją karierę jako ilustratorka, artystka i właścicielka marki Boboki.

Joanna Będuch

Nauczycielka jogi (w nurcie hatha yoga, vinyasa yoga), międzynarodowy instruktor BODYART®, Pilates oraz Aerial Yogi - z wieloletnim doświadczeniem. Propagatorka jogi w Częstochowie -organizatorka wielu eventów jogowych w tym cieszącej się wielką popularnością „Jogi na śniadanie”. Założycielka „MEISÔ studio - body&soul online”. Lubię o sobie mówić , że na co dzień zajmuje się wydobywaniem piękna i siły z drugiego człowieka. Zakochana jestem w zajęciach z nurtu body&mind, które zapewniają osobom ćwiczącym zdrowie fizyczne, psychiczne i mentalne. Jestem nauczycielką z holistycznym spojrzeniem na człowieka  jako integralną całość, gdzie sfera fizyczna bezpośrednio oddziałuje na sferę psychiczną i odwrotnie. Dlatego świadomy wybór zajęć z tego nurtu przez osoby ćwiczące często owocuje długoletnią praktyką i zmianą stylu życia.

Zuzanna Kasztelan

Od 22 lat joga jest moim kompanem życia. Profesję nauczyciela zdobyłam w 2014 roku, ale to ciągłe doświadczenia, kursy i zgłębianie, odkrycia, sprawdzenia w ciele najbardziej wzbogacają mój warsztat prowadzącego. Lubię różnorodność doznań, odczuć, asan i autentyzm, a nie dążenie do niedoścignionego ideału. Dlatego praktyka, którą oferuję jest oparta na wielu ścieżkach Hatha joga, Vinyasa joga, Joga flow, Ashtanga joga, zgłębiając anatomię ciała i mental. Prowadzę warsztaty jogi dla dzieci w Domu Kultury w Popowie, Domu Dziecka w Kłobucku, wtedy poruszamy kwestię umiejętnego relaksu i kontaktu wewnętrznego, czym zastąpić niemoc albo wewnętrzną burzę. Tu i teraz prowadzę zajęcia dla dorosłych i dzieci we własnej przestrzeni "Jamama Joga". Tutaj tworzę autorskie zajęcia. Scalam elementy Ciało i Umysł, w jedną Harmonię. Fakt, że wszystko na naszej drodze układa się tak, jak chcemy skierować stopę, zawiodło mnie do Harmonii Ciała.
083A9237

Aleksandra Kijeńska-Knop

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. W 2007 roku ukończyłam studia dzienne na krakowskim AWF-ie, specjalizując się jako trener odnowy biologicznej. W tamtym czasie zawodowo pojawił się również fitness. Mam w dorobku studia menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkuletni kurs metody McKenziego. Jestem twórcą marki VILQ, która zajmuje się projektowaniem unikatowej odzieży dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Nie wyobrażam sobie życia w bezruchu. Z pasji i z racji wykształcenia w tym kierunku, zawsze miałam zamiłowanie do form mentalnych. Uwielbiam pilates. Od kilku lat regularnie praktykuję jogę. Długo poszukiwałam formy treningowej, która byłaby kompletna, aż pewnego dnia trafiłam na unikatową koncepcje BODYART i DEEPWORK. Od tego czasu po prostu oddycham tym doskonale skomponowanym treningiem. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że DEEPWORK nieodwracalnie zmienia spojrzenie na trening z drugim człowiekiem. Moim ludziom pomaga zbudować siłę, uwolnić emocje i wyjść poza granice swoich możliwości, ale na własnych warunkach. Ciało, umysł i dusza są w równowadze, a w bonusie dostajesz turbo doładowanie energetyczne. Jestem dumna z tego, że mogę być członkiem teamu DEEPWORK Polska i przekazywać innym wiedzę i pasję do tego treningu.

Ilona Kamińska

Mam 48 lat, jestem matką dwóch dorosłych synow. Od ponad 10 lat prowadzę własne grupy w trzech miastach : Częstochowie, Herbach i Lublińcu. Zapraszam kobiety w świat prostej jogi, prostych ćwiczeń, czułego obchodzenia się ze swoim ciałem. W świat, w którym kobieta kobiecie przyjacielem i wsparciem. Joga - Wsparcie - Motywacja: Te trzy sława są dla mmei bardzo ważne. Joga-stworzyłam autorski program Pełnometrażowej Praktyki Jogi, w kórym poprowadzę Cię przez rozgrzewkę, sesję jogi aż po relaks. Aby maksymalnie Cię dociążyć, jestem przy Tobie cały czas, prowadzę Cię na każdym kroku, abyś prawidłowo wykonywała ćwiczenia, abyś czuła się zaopiekowana, abyś poczuła radość z naszego wspólnego czasu. Wsparcie. Zawsze, ale to zawsze będę dla Ciebie wsparciem. Każda z Nas ma czasem gorszy dzień , czegoś nie chce, nie może lub nie lubi. Wybieraj dla siebie tylko to w czym czujesz się komfortowo, bez żadnych wyrzutów sumienia! Jeśli czujesz, że chcesz przeleżeć popołudnie na kanapie - zrób to ! Motywacja. Człowiek jest stworzony do ruchu. Ale do ruchu na poziomie rekreacyjnym! Jakże późno to odkryłam! Dlatego będę Cie motywować ale nie przemęczać! Będę Cię motwować przede wszystkim do relaksu i regeneracji. Jesli joga - to proste ćwiczenia, proste asany, i bardziej pod względem naparawy kręgosłupa niż robienia na siłę szpagatu! Jeśli te slogany są Ci bliskie, zaparaszam Cie do siebie, proszę rozgość sie 🙂
DSC_5035-Edit-2 (1)
RNI-Films-IMG-D35FD72A-FC2A-4B6A-A819-2529950600B0 (1)

Wiktoria Wygaś

Moja przygoda z jogą rozpoczęła w Barcelonie, gdzie mieszkałam i regularnie praktykowałam. Nigdy nie zapomnę pierwszych zajęć oraz uczuć, które pojawiły się podczas ich trwania. Było to głębokie i otwierające oczy doświadczenia. Od tamtej pory moja miłość do jogi stale rosła. Po powrocie do Polski postanowiłam zostać certyfikowaną nauczycielką (Vinyasa Joga RYT 200) i dzielić się tą miłością z innymi. Wierzę, że joga rzuca światło na nasze nieograniczone możliwości i potencjał, który każdy z nas nosi w sobie. Moich uczniów zachęcam do odkrywania własnej indywidualności, z szacunkiem i akceptacją swojego ciała i jego ograniczeń.