Nasz zespół

Irmina Sętowska
Joga i sztuka to moje dwie największe pasje w życiu. Ich drogi zeszły się ze sobą w trakcie moich studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi gdzie w ramach zajęć fizycznych wybrałam praktykę jogi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po moim powrocie do Częstochowy, w celu ugruntowania swojej wiedzy i poszerzenia kompetencji postanowiłam zapisać się na kurs instruktorski z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Jestem związana z Jogą Akademicką czyli systemem aktywności prozdrowotnej opartej na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technik relaksacyjnych. Uczę jogi by dzielić się radością i spokojem. By utrzymać w życiu balans kontynuuję swoją karierę jako ilustratorka, artystka i właścicielka marki Boboki.
Aleksandra Kijeńska-Knop
Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. W 2007 roku ukończyłam studia dzienne na krakowskim AWF-ie, specjalizując się jako trener odnowy biologicznej. W tamtym czasie zawodowo pojawił się również fitness. Mam w dorobku studia menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkuletni kurs metody McKenziego. Jestem twórcą marki VILQ, która zajmuje się projektowaniem unikatowej odzieży dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Nie wyobrażam sobie życia w bezruchu. Z pasji i z racji wykształcenia w tym kierunku, zawsze miałam zamiłowanie do form mentalnych. Uwielbiam pilates. Od kilku lat regularnie praktykuję jogę. Długo poszukiwałam formy treningowej, która byłaby kompletna, aż pewnego dnia trafiłam na unikatową koncepcje BODYART i DEEPWORK. Od tego czasu po prostu oddycham tym doskonale skomponowanym treningiem. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że DEEPWORK nieodwracalnie zmienia spojrzenie na trening z drugim człowiekiem. Moim ludziom pomaga zbudować siłę, uwolnić emocje i wyjść poza granice swoich możliwości, ale na własnych warunkach. Ciało, umysł i dusza są w równowadze, a w bonusie dostajesz turbo doładowanie energetyczne. Jestem dumna z tego, że mogę być członkiem teamu DEEPWORK Polska i przekazywać innym wiedzę i pasję do tego treningu.
Izabela Gałkowska
Świeżo upieczona instruktorka DEEPWORK® w Naszym studio, wyszkolona m.in. przez Olę Kijeńską-Knop. Od wielu lat sport i codzienna aktywność są dla niej podstawą dobrego życia. Jest niezrównanym wulkanem energii, i to właśnie idealnie wykorzystuje na swoich zajęciach! W rezultacie treningi z Izą generują całą masę endorfin, są energetyczne i pobudzające, ale przede wszystkim wzmacniają ciało i umysł.
Joanna Będuch
Nauczycielka jogi (w nurcie hatha yoga, vinyasa yoga), międzynarodowy instruktor BODYART®, Pilates oraz Aerial Yogi - z wieloletnim doświadczeniem. Propagatorka jogi w Częstochowie -organizatorka wielu eventów jogowych w tym cieszącej się wielką popularnością „Jogi na śniadanie”. Założycielka „MEISÔ studio - body&soul online”. Lubię o sobie mówić , że na co dzień zajmuje się wydobywaniem piękna i siły z drugiego człowieka. Zakochana jestem w zajęciach z nurtu body&mind, które zapewniają osobom ćwiczącym zdrowie fizyczne, psychiczne i mentalne. Jestem nauczycielką z holistycznym spojrzeniem na człowieka  jako integralną całość, gdzie sfera fizyczna bezpośrednio oddziałuje na sferę psychiczną i odwrotnie. Dlatego świadomy wybór zajęć z tego nurtu przez osoby ćwiczące często owocuje długoletnią praktyką i zmianą stylu życia.
Agnieszka Bojda
Założycielka Harmonii Ciała. Z wykształcenia dietetyk, z dyplomem uzyskanym w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Kilka lat temu mieszkając na słonecznej Malcie odkryłam jogę. Zakochałam się w tym, jak terapeutycznie działania na zdrowie człowieka, jakie cudowne korzyści niesie. Od tamtej pory jest nieodłącznym elementem mojego życia. Od wielu lat jestem związana z branżą eventową i fitness, łączę te światy organizując wyjazdy i wydarzenia pro-zdrowotne. Jestem współzałożycielką Projektu Selflove.