Nasz zespół

Irmina Sętowska
Joga i sztuka to moje dwie największe pasje w życiu. Ich drogi zeszły się ze sobą w trakcie moich studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi gdzie w ramach zajęć fizycznych wybrałam praktykę jogi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po moim powrocie do Częstochowy, w celu ugruntowania swojej wiedzy i poszerzenia kompetencji postanowiłam zapisać się na kurs instruktorski z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Jestem związana z Jogą Akademicką czyli systemem aktywności prozdrowotnej opartej na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technik relaksacyjnych. Uczę jogi by dzielić się radością i spokojem. By utrzymać w życiu balans kontynuuję swoją karierę jako ilustratorka, artystka i właścicielka marki Boboki.
irmina setowska joga czestochowa
Aleksandra Kijeńska
Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. W 2007 roku ukończyłam studia dzienne na krakowskim AWF-ie, specjalizując się jako trener odnowy biologicznej i stawiając pierwsze kroki na macie jako instruktor fitness. Mam w dorobku studia menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkuletni kurs metody McKenziego. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a zawodowo jestem twórcą marki odzieżowej VILQ oraz współtworzę z Agą Bojdą Harmonię Ciała. Nie wyobrażam sobie życia w bezruchu. Z pasji i z racji wykształcenia w tym kierunku, zawsze miałam wielkie zamiłowanie do form mentalnych takich jak pilates. Od kilku lat praktykuje jogę i prowadzę zajęcia aerial joga, które uwielbiam. Długo poszukiwałam formy treningowej która byłaby kompletna, aż trafiłam na wyjątkowy treningi BODYART. Z ogromną dumą mogę powiedzieć, że jestem również szkoleniowcem koncepcji DEEPWORK. Do zobaczenia na macie.
Izabela Gałkowska
Świeżo upieczona instruktorka DEEPWORK® w Naszym studio, wyszkolona m.in. przez Olę Kijeńską-Knop. Od wielu lat sport i codzienna aktywność są dla niej podstawą dobrego życia. Jest niezrównanym wulkanem energii, i to właśnie idealnie wykorzystuje na swoich zajęciach! W rezultacie treningi z Izą generują całą masę endorfin, są energetyczne i pobudzające, ale przede wszystkim wzmacniają ciało i umysł.
Joanna Będuch
Nauczycielka jogi (w nurcie hatha yoga, vinyasa yoga), międzynarodowy instruktor BODYART®, Pilates oraz Aerial Yogi - z wieloletnim doświadczeniem. Propagatorka jogi w Częstochowie -organizatorka wielu eventów jogowych w tym cieszącej się wielką popularnością „Jogi na śniadanie”. Założycielka „MEISÔ studio - body&soul online”. Lubię o sobie mówić , że na co dzień zajmuje się wydobywaniem piękna i siły z drugiego człowieka. Zakochana jestem w zajęciach z nurtu body&mind, które zapewniają osobom ćwiczącym zdrowie fizyczne, psychiczne i mentalne. Jestem nauczycielką z holistycznym spojrzeniem na człowieka  jako integralną całość, gdzie sfera fizyczna bezpośrednio oddziałuje na sferę psychiczną i odwrotnie. Dlatego świadomy wybór zajęć z tego nurtu przez osoby ćwiczące często owocuje długoletnią praktyką i zmianą stylu życia.
Agnieszka Bojda
Instruktorka Pilates, a z wykształcenia dietetyk, z dyplomem uzyskanym w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Od wielu lat praktykuję jogę, odkrywając ją w różnych miejscach pod okiem różnych instruktorów dzięki częstym podróżom. Mam taki swój drugi dom, na słonecznej Malcie, gdzie rozpoczęła się Moja największa przygoda z branżą eventową i fitness. Po powrocie do Polski organizowałam wyjazdy i wydarzenia pro-zdrowotne jako współzałożycielka Projekt Selflove. Całym sercem jednak oddana rodzinnemu miastu, postanowiłam założyć wyjątkowe miejsce, jakim jest Harmonia Ciała i zebrać w jednym miejscu wielu cudownych w swoich dziedzinach specjalistów.
Adrianna Karczewska
Absolwentka AWF Katowice, gdzie od 2016r. praktykowała oraz prowadziła Hatha jogę w nurcie Jogi Akademickiej. Zawodowo - fizjoterapeutka zajmująca się zaburzeniami rozwojowymi dzieci i niemowląt, wadami postawy oraz szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną układu ruchu. Uwielbia łączenie różnych form praktyki tak, by dobrać ruch najlepszy dla potrzeb ciała. Wyznawczyni ciałoczułości 😊 Prywatnie milośniczka tańca i książek 😉