Nasz zespół

Agnieszka Bojda

Założycielka Harmonii Ciała i instruktorka Pilates. Z wykształcenia specjalista kreowania wizerunku i budowania marki. Od 10 lat związana z branżą eventową i fitness w kraju i zagranicą, współzałożycielka Projektu Selflove.

Od wielu lat praktykuję jogę, odkrywając ją w różnych miejscach pod okiem różnych instruktorów.

Całym sercem oddana rodzinnemu miastu, postanowiła założyć wyjątkowe miejsce, jakim jest Harmonia Ciała i zebrać w jednym miejscu wielu cudownych w swoich dziedzinach specjalistów.

Irmina setowska czestochowa joga harmonia ciala

Irmina Sętowska

Joga i sztuka to moje dwie największe pasje w życiu. Ich drogi zeszły się ze sobą w trakcie moich studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie w ramach zajęć fizycznych wybrałam praktykę jogi. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Po moim powrocie do Częstochowy, w celu ugruntowania swojej wiedzy i poszerzenia kompetencji postanowiłam zapisać się na kurs instruktorski z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Jestem związana z Jogą Akademicką czyli systemem aktywności prozdrowotnej opartej na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technik relaksacyjnych. Uczę jogi by dzielić się radością i spokojem.

By utrzymać w życiu balans kontynuuję swoją karierę jako ilustratorka, artystka i właścicielka marki Boboki.

Aleksandra Gęsiarz

Człowiek, bez którego Harmonia Ciała byłaby w totalnym chaosie! Olę możecie jako pierwszą zobaczyć po wejściu do studia na recepcji, to ona panuje nad organizacją podczas zajęć, pomiędzy zajęciami, odpowiada na Wasze pytania i genialnie sprawdza się w roli "obsługi klienta".

ola-gesiarz-harmonia-ciala-czestochowa

Ola Kijeńska

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. W 2007 roku ukończyłam studia dzienne na krakowskim AWF-ie, specjalizując się jako trener odnowy biologicznej i stawiając pierwsze kroki na macie jako instruktor fitness. Mam w dorobku studia menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkuletni kurs metody McKenziego.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a zawodowo jestem twórcą marki odzieżowej VILQ oraz współtworzę z Agą Bojdą Harmonię Ciała. Nie wyobrażam sobie życia w bezruchu.
Z pasji i z racji wykształcenia w tym kierunku, zawsze miałam wielkie zamiłowanie do form mentalnych takich jak pilates. Od kilku lat praktykuje jogę i prowadzę zajęcia aerial joga, które uwielbiam. Długo poszukiwałam formy treningowej która byłaby kompletna, aż trafiłam na wyjątkowy treningi BODYART. Z ogromną dumą mogę powiedzieć, że jestem również szkoleniowcem koncepcji DEEPWORK. Do zobaczenia na macie.

Katarzyna Wrzalik

Dziennikarka i prezenterka “Aktywnej Częstochowy”. Od 10 lat pracuje z dziećmi, tworząc dla nich przestrzeń w Częstochowie do rozwoju psychoruchowego - Socatots. W naszym studio nauczycielka techniki BODYART®.

Zdecydowanie pełen cudownej energii człowiek!

ilona-nessel-czestochowa-harmonia-ciala

Ilona Nessel-Kardas

Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności: hatha joga, jenocześnie lekarz-dentysta, abslowentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Magia jogi oczarowała mnie od momentu pierwszego wkroczenia na matę. Jej niesamowitego działania na cały organizm nie sposób było nie odczuć w poprawie samopoczucia i komfortu życia. Było to dla mnie tak cudowne odkrycie, że postanowiłam stworzyć sobie możliwości, aby móc dzielić się nim z innymi, zdobywając uprawnienia instruktorskie.

Wykształcenie medyczne, pozwoliło mi lepiej zrozumieć mechanizmy prozdrowotnego wpływu jogi na organizm i wykorzystać jej dobroczynne efekty w praktyce. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Was moim entuzjazmem, co zaowocuje dobrą kondycją waszego organizmu, spokojem umysłu i pogodą ducha.

Konrad Kostka

Jestem instruktorem jogi akademickiej od 2013. Podczas praktyki Hatha Jogi łączymy dynamiczne sekwencje ze statycznymi pozycjami, aby harmonijnie budować silne, elastyczne mięśnie oraz zdrowy kręgosłup. Od łatwiejszych, zmodyfikowanych pozycji, ruchów, przechodzimy do bardziej wymagających sekwencji, które kształtują poczucie balansu, takie jak stanie na rękach, czy przedramionach.

Zajęcia kierowane do osób, które już znają podstawy jogi i chcą doskonalić swoją technikę, prawidłowo wykonywać asany, zwiększać swoje zakresy i wchodzić na kolejne poziomy.

Konrad-kostka-czestochowa-harmonia-ciala-joga

Adrianna Karczewska

Absolwentka AWF Katowice, gdzie od 2016r. praktykowała oraz prowadziła Hatha jogę w nurcie Jogi Akademickiej.

Zawodowo - fizjoterapeutka zajmująca się zaburzeniami rozwojowymi dzieci i niemowląt, wadami postawy oraz szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną układu ruchu.

Uwielbia łączenie różnych form praktyki tak, by dobrać ruch najlepszy dla potrzeb ciała. Wyznawczyni ciałoczułości 😊 Prywatnie milośniczka tańca i książek 😉

Ewelina-herezniak-czestochowa-harmonia-ciala

Ewelina Hereźniak

Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku malarstwo. Od kilku lat związana ze sportem i prowadzeniem rożnego rodzaju zajęć sportowych w tym jogi. Na codzień miłośniczka wiedzy na temat rozwoju duchowego i rozwijania świadomości, artystka i nauczycielka malarstwa.