FAQ

Czyli baza wiedzy na temat naszego studio.

Możesz zapisać się poprzez stronę, logując się na swoje konto TUTAJ.

Możesz też napisać do nas:

  • na Instagramie @harmoniaciala 
  • e-mail: harmoniacialastudio@gmail.com
  • skontaktować się telefonicznie: +48 693 648 267

Możesz zapisać się do 4h przed zajęciami. Bardzo często jednak mamy miejsca na zajęciach – zawsze skontaktuj się z nami, a my potwierdzimy czy możesz jeszcze dołączyć, nawet jak jest 30 minut przed zajęciami 🙂

Możesz odwołać swoją obecność na co najmniej 4 h przed zajęciami – w przypadku wszystkich popołudniowych zajęć (rozpoczynających się po 12:00). W przypadku zajęć porannych, możesz odwołać obecność do godziny 22:30 poprzedniego dnia. 

W studio mamy najlepszej jakości sprzęt do ćwiczeń, jak antypoślizgowe maty do jogi i dębowe kostki od Joy in me, wałki wypełnione ekologiczną łuską gryki od Plantule Pillows, koce, paski i inne potrzebne akcesoria. W czasach pandemii mocno rekomendujemy korzystanie z własnej, prywatnej maty do ćwiczeń. Ale jeśli takiej nie masz, to mamy dla Ciebie wszystko na miejscu.

Po każdych zajęciach prosimy uczestników, aby spryskali matę, na której ćwiczyli antybakteryjnym płynem znajdującym się na sali oraz wyczyścili matę czystym, jednorazowym, bawełnianym ręczniczkiem. Sami regularnie czyścimy używane maty.

Na każde zajęcia potrzebujesz wygodny strój sportowy, w którym będziesz czuł/czuła się komfortowo. Na sali ćwiczymy na boso.

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia w naszym studio