Poznaj nasze podejście do treningów, które dbają
o ciało, umysł i dobre samopoczucie.

Trening personalny

Czyli trening, podczas którego jesteś tylko Ty i Nasz trener. Jest to czas poświęcony Twoim indywidualnym potrzebom, niezależnie czy chcesz poprawić swoja sylwetkę, uzupełnić treningi wyczynowe, nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia i asany, czy po prostu w kameralnej przestrzeni zadbać o swoje ciało i umysł pod okiem profesjonalisty.

Trening funkcjonalny

Oparty na technice BODYART® - holistyczny i precyzyjny trening funkcjonalny, który umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Kluczowy w lekcji BODYART® jest oddech, łącząc to co widzialne i niewidzialne, ducha i materię. Pozwala skierować uwagę do wewnątrz i wejść w stan tzw. medytacji w ruchu. Uwalnia ciało od blokad, dając uczestnikom możliwość osiągnięcia efektów w zakresie fizykalnym, terapeutycznym i mentalnym.

Oparty na technice DEEPWORK® - to synergia sił polarnych Yin i Yang. Jedna nie może istnieć bez drugiej. W tym treningu są w równowadze. DEEPWORK® pomoże Ci zbudować siłę, uwolnić emocje i wyjść poza granice swoich możliwości na własnych warunkach. Twoje ciało, umysł i dusza pozostaną w równowadze i jednocześnie dostajesz turbo doładowanie energetyczne.

Indywidualna joga

Dla osób początkujących jak i dla tych, którzy już poznali podstawy. Z pewnością jest to najlepszy sposób na "zapoznanie" się z magią tradycyjnej Jogi. Instruktor tłumaczy podstawowe zasady ćwiczeń, prawidłowy oddech, cele treningów oraz fakty dotyczące filozofii i kultury. Ma możliwość dokładnej korekty uczestnika.

Joga jest wspaniałym narzędziem do pracy z ciałem, które potrzebuje zmiany! Holistycznie wspiera w momentach słabości, w pojawiającej się chorobie lub gdy potrzeba przywrócić harmonię w ciele. Ponadto, jest narzędziem terapeutycznym, a praktyka jogi pomaga w uśmierzaniu bólu, w leczeniu depresji, zaburzeń hormonalnych.

Pilates na macie

Zajęcia na macie, podczas których skupiamy się na wzmacnianiu mięśni głębokich, stabilizujących kręgosłup i całe ciało. Podczas spokojnych i precyzyjnych ćwiczeń, w których bardzo ważna jest kontrola mięśni brzucha i poprawne oddychanie, pracujemy nad osiągnięciem harmonii w ciele. Wzmacniamy oraz rozciągamy mięśnie, uelastyczniamy je, dzięki czemu sylwetka jest smuklejsza, wyprostowana. Z pewnością poprawiamy sobie samopoczucie - dzięki ćwiczeniom bez męki, z przyjemną muzyką w tle, w spokojnym tempie i świadomym oddechem.

Nasi trenerzy:

IMG-7141
Aga Bojda
Pilates na macie
DSC03994
Ola Kijeńska
BODYART®, DEEPWORK®, Trening funkcjonalny
083A9658a
Joga
Irmina Sętowska
Harmonia Ciała to miejsce, które sprzyja poprawie
samopoczucia, pomaga w osiągnięciu lepszej sylwetki.
Harmonia Ciała Self-care Studio

Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b, Częstochowa

Dom Handlowy „Plejada”

4 piętro