Trening personalny

Czyli trening, podczas którego jesteś tylko Ty i Nasz trener. Jest to czas poświęcony Twoim indywidualnym potrzebom, niezależnie czy chcesz poprawić swoja sylwetkę, uzupełnić treningi wyczynowe, nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia i asany, czy po prostu w kameralnej przestrzeni zadbać o swoje ciało i umysł pod okiem profesjonalisty.

Trening funkcjonalny

Oparty na technice BODYART® - holistyczny i precyzyjny trening funkcjonalny, który umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Kluczowy w lekcji BODYART® jest oddech, łącząc to co widzialne i niewidzialne, ducha i materię.

BODYART® oddziałuje na ciało i umysł. Pozwala skierować uwagę do wewnątrz i wejść w stan tzw. medytacji w ruchu. Uwalnia ciało od blokad, dając uczestnikom możliwość osiągnięcia efektów w zakresie fizykalnym, terapeutycznym i mentalnym.

BODYART® opiera się na teorii współzależnych i przeciwstawnych sił Yin i Yang oraz na teorii 5-ciu żywiołów, prowadzonych w trakcie praktyki tak, aby umożliwić swobodny przepływ energii.

Indywidualna joga

Dla osób początkujących jak i dla tych, którzy już poznali podstawy. Z pewnością jest to najlepszy sposób na "zapoznanie" się z magią tradycyjnej Jogi. Instruktor tłumaczy podstawowe zasady ćwiczeń, prawidłowy oddech, cele treningów oraz fakty dotyczące filozofii i kultury. Ma możliwość dokładnej korekty uczestnika.

Joga jest wspaniałym narzędziem do pracy z ciałem, które potrzebuje zmiany! Holistycznie wspiera w momentach słabości, w pojawiającej się chorobie lub gdy potrzeba przywrócić harmonię w ciele. Ponadto, jest narzędziem terapeutycznym, a praktyka jogi pomaga w uśmierzaniu bólu, w leczeniu depresji, zaburzeń hormonalnych.

Holistyczna
zmiana

Przygotowaliśmy dla Was na Nowy Rok ofertę „holistyczna zmiana”. Jak to działa?

Wybierasz swój pakiet treningowy dodajesz do niego spersonalizowaną dietę przygotowaną przez dyplomowanego dietetyka.

Trener zadba o motywację i treningi a, dietetyk zadba o kontrolę przyjmowanych kalorii, przygotuje dla Ciebie jadłospis, opowie Ci jak i co jeść, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty!

Trening + spersonalizowana dieta

W skład pakietu wchodzi:
  • Treningi personalne w studio 
  • Spersonalizowana dieta
  • Niższe ceny karnetów dla zajęć grupowych

Nasi trenerzy:

IMG-7141
Dietetyk
Agnieszka Bojda
Zdjecie1
Trening personalny
Ola Kijeńska-Knop
RNI-Films-IMG-D35FD72A-FC2A-4B6A-A819-2529950600B0 (1)
Joga
Wiktoria Wygaś
083A9658a
Joga
Irmina Sętowska
Harmonia Ciała to miejsce, które sprzyja poprawie
samopoczucia, pomaga w osiągnięciu lepszej sylwetki.