Poznaj nasze podejście do treningów, które dbają
o ciało, umysł i dobre samopoczucie.

Trening personalny

Czyli trening, podczas którego jesteś tylko Ty i Nasz trener. Jest to czas poświęcony Twoim indywidualnym potrzebom, niezależnie czy chcesz poprawić swoja sylwetkę, uzupełnić treningi wyczynowe, nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia i asany, czy po prostu w kameralnej przestrzeni zadbać o swoje ciało i umysł pod okiem profesjonalisty.

Trening funkcjonalny

Oparty na technice BODYART® - holistyczny i precyzyjny trening funkcjonalny, który umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Kluczowy w lekcji BODYART® jest oddech, łącząc to co widzialne i niewidzialne, ducha i materię.

BODYART® oddziałuje na ciało i umysł. Pozwala skierować uwagę do wewnątrz i wejść w stan tzw. medytacji w ruchu. Uwalnia ciało od blokad, dając uczestnikom możliwość osiągnięcia efektów w zakresie fizykalnym, terapeutycznym i mentalnym.

BODYART® opiera się na teorii współzależnych i przeciwstawnych sił Yin i Yang oraz na teorii 5-ciu żywiołów, prowadzonych w trakcie praktyki tak, aby umożliwić swobodny przepływ energii.

Indywidualna joga

Dla osób początkujących jak i dla tych, którzy już poznali podstawy. Z pewnością jest to najlepszy sposób na "zapoznanie" się z magią tradycyjnej Jogi. Instruktor tłumaczy podstawowe zasady ćwiczeń, prawidłowy oddech, cele treningów oraz fakty dotyczące filozofii i kultury. Ma możliwość dokładnej korekty uczestnika.

Joga jest wspaniałym narzędziem do pracy z ciałem, które potrzebuje zmiany! Holistycznie wspiera w momentach słabości, w pojawiającej się chorobie lub gdy potrzeba przywrócić harmonię w ciele. Ponadto, jest narzędziem terapeutycznym, a praktyka jogi pomaga w uśmierzaniu bólu, w leczeniu depresji, zaburzeń hormonalnych.

joga-czestochowa-harmonia-ciala

Holistyczna
zmiana

Przygotowaliśmy dla Was ofertę „holistyczna zmiana”. Jak to działa?

Wybierasz swój pakiet treningowy i  dodajesz do niego spersonalizowaną dietę przygotowaną przez dyplomowanego dietetyka.

Trener zadba o motywację i treningi, a dietetyk zadba o kontrolę przyjmowanych kalorii, przygotuje dla Ciebie jadłospis, opowie Ci jak i co jeść, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty!

Trening + spersonalizowana dieta

W skład pakietu wchodzi:
  • Treningi personalne w studio 
  • Spersonalizowana dieta
  • Niższe ceny karnetów dla zajęć grupowych

Nasi trenerzy:

IMG-7141
Dietetyk
Agnieszka Bojda
Zdjecie1
Trening funkcjonalny
Ola Kijeńska-Knop
083A9658a
Joga
Irmina Sętowska
Harmonia Ciała to miejsce, które sprzyja poprawie
samopoczucia, pomaga w osiągnięciu lepszej sylwetki.
Harmonia Ciała Self-care Studio

Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b, Częstochowa

Dom Handlowy „Plejada”

4 piętro