treningi na powietrzu, czyli

Harmonia na dachu

wyobraź sobie tylko...

budzisz się w sobotę rano, ubierasz, zabierasz matę i idziesz poćwiczyć na słońcu!

Zajęcia w centrum częstochowy!

Totalne skupienie się na sobie i swoim zdrowiu! Proponujemy Wam rozbudzenie ciała miękką praktyką jogi, która zintegrowana z oddechem ożywi ciało i umysł, aby pozwolić Wam delikatnie rozpocząć weekend. Czyli spotkanie na powietrzu, w ogrodzie na dachu Open Hostel Garden w Częstochowie. W samym centrum Naszego miasta 🙂

Letnie, poranne treningi!

Gdzie: Open Garden Hostel, ul. Kilińskiego 32/40, Częstochowa
Kiedy: każda sobota, od maja do września
O której: 10:00
Jak długo: 75 - 90 minut
Jaki trening: różne rodzaje

pilates-czestochowa-harmonia-ciala
joga pilates czestochowa

Odpowiedzi na najważniejsze pytania

?

Jaki rodzaj zajęć?

Rodzaje treningów będą różne, prowadzone przez naszych wspaniały zespół, naprzemiennie. Zawsze możesz sprawdzić jaki trening zaplanowany jest na najbliższą sobotę w naszym GRAFIKU ZAJĘĆ.

?

Co trzeba ze sobą wziąć?

Matę do jogi, wodę do picia. Jeśli nie masz maty, skontaktuj się z nami - zapewnimy Ci ją! Ubierz się odpowiednio do pogody w danym dniu. W słoneczny dzień przyda się nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, lekkie ubranie, krem z filtrem. W chłodny dzień pamiętaj o bluzie, skarpetach, długich legginsach.

?

Jaki jest koszt?

Pojedyncze zajęcia to 40 zł, a pakiet 4 zajęć to 125 zł.

?

A co jeśli mam karnet?

Karnety ilościowe oraz OPEN na zajęcia odbywające się w naszym studio jak najbardziej upoważnia również to skorzystania z treningów sobotnich na dachu. Wtedy jest on liczony standardowo, jako jedno wejście.

?

a Co jeśli będzie padać?

Wtedy trening odbędzie się u nas w studio - w tym przypadku informacja taka będzie podana na naszym profilu na Instagramie i Facebooku oraz otrzymasz od nas wiadomość sms, w tym samym dniu, na ok. 2/3 godz. przed rozpoczęciem. Prosimy pamiętajcie, że nie będziemy "zwracać" opłaconych wejściówek, ponieważ instruktor przeprowadzi trening zgodnie z planem 🙂

?

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy mają ochotę na trening na świeżym powietrzu lub akurat odwiedzają nasze miasto. Zapraszamy tych, którzy chodzą do nas na zajęcia w studio oraz tych, którzy jeszcze u nas nie byli!

zróbmy razem coś fajnego. wspólnie zadbajmy o dobre samopoczucie, piękną sylwetkę i HARMONIĘ!

Lato to idealny czas na treningi na świeżym powietrzu. Proponujemy Wam, aby w tym roku podjąć "wyzwanie" regularności i dołączyć do nas. Obiecujemy dobrze spędzony czas wśród dobrych ludzi i zajęcia na najwyższym poziomie!

Zarezerwuj miejsce na najbliższe zajęcia!