Poranek w Harmoniii

…czyli cudowne rozpoczęcie weekendu z Nami w studio. Totalne skupienie się na sobie i swoim zdrowiu! Proponujemy Wam rozbudzenie ciała miękką praktyką jogi, która zintegrowana z oddechem ożywi ciało i umysł, aby pozwolić Wam delikatnie rozpocząć weekend. Połączymy to z pysznym jedzeniem, o które zadbają ciekawe miejscówki i osoby. 

Tak. Poranki w Harmonii to cykliczne wydarzenia!

 

Co, gdzie, jak

Kiedy 2 lipiec (sobota)

Gdzie Harmonia Ciała Selfcare Studio

W jakich godzinach 10:00 – 13:30

Koszt 95 zł / os. 

Co zawiera cena 

Praktykę jogi 90 minut + Napoje + Pyszne Śniadanie + Prosecco

Chciałbyś/chciałabyś regularnie chodzić na takie spotkania? No problem! Proponujemy Wam pakiety. Napiszcie do Nas o szczegóły

SKONTAKTUJ SIĘ

Praktyka podczas najbliższego spotkania

Praktyka Kobieca, czyli Nakierowana na MIĘŚNIE DNA MIEDNICY. Nieco bardziej statyczne, spokojne zajęcia, podczas których wnikniemy głębiej w ciało. Połączymy się z oddechem oraz ze świadomością tej niezwykle ważnej (szczególnie dla kobiet i to w każdym wieku!) grupy mięśniowej, jaką są MDM.
Praktyka MDM połączona z odrobiną teorii zapewni pełniejsze zrozumienie budowy anatomicznej oraz funkcji, jakie pełnią MDM. Nauczy nas także,  jak o nie zadbać (czyli jak zadbać m.in. o naszą kobiecość) , jak je ćwiczyć i jak poprawić swój komfort życia.

Joga: Karolina Waschto

Jogę praktykuję dawna - zaczęło się niewinnie, od obowiązkowych zajęć wf w czasie studiów. Joga, w moim przypadku, to zdecydowanie nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a wręcz przeciwnie. Jednak, jak to zwykle bywa, życie napisało własny scenariusz! Ze śmiejącej się pod nosem uczestniczki Śavasany, po ukończeniu studiów na Akademii Praktyki Jogi w lipcu 2021 roku, zostałam dyplomowaną nauczycielką w tradycji Hatha Yoga. Na codzień praktykuję Ashtanga Jogę oraz Vinyasa Krama Jogę i to z połączenia tych dwóch technik czerpię inspirację jako nauczycielka.

© 2022 All Rights Reserved.