Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Yin, Yang, powięź… BODYART

20 maja 10:00 14:00

YIN, YANG, POWIĘŹ… BODYART® !
Jako, że BODYART® to niekończąca się opowieść, tym razem przedstawimy Wam BODYART® w odsłonie skoncentrowanej mocno na POWIĘZI.
Jednocześnie, żeby zobrazować czym jest YIN i YANG doświadczysz dwóch lekcji o totalnie innych energiach. Ponieważ wszystko jest względem siebie względne, w tym przypadku lekcję o energii YANG reprezentować będzie:
1) 🖤 BA XROSS – jedna z najmocniejszych wersji BA, która łączy ze sobą jednocześnie trening atletyczny jak i powięziowy.
Twoje ciało pozna tutaj zarówno siłę i dynamikę, jak i moc skupienia i pracy z oddechem w spokoju i statyce. Dodatkowo, jeśli nie wiesz co wg Medycyny Chińskiej określane jest jako YIN, a co jako YANG, lub trudno Ci te energie odnaleźć w treningu, na tej lekcji wszystko się bardzo wyraźnie wyklaruje i wyjaśni. 🫶🏻
W stosunku do w/w lekcji, treningiem o energii YIN, którego doświadczysz będzie:
2) 🖤 BA MYOFASCIAL & MOBILITY – lekcja o dużo spokojniejszej energii, która tym razem zostanie ubrana w płynące flow, jednak w dalszym ciągu z dużym skupieniem na uruchomieniu w naszym ciele pracy taśm powięziowych i dodatkowo na zwiększeniu zakresu ruchu w stawach, czyli na ich mobilizacji.
✨✨✨ Tu też doświadczysz, że spokój YIN, nie oznacza lekkiej lekcji, a wręcz przeciwnie, że wymaga zupełnie innej MOCY… mocy z samego środka, oraz tego, że małe szczegóły robią różnicę.
☯️ Omówimy sobie co to jest YIN, a co YANG.
Poznasz przykłady z codziennego życia, oraz ich odzwierciedlenie w naturalnych zjawiskach oraz ruchu. Dlaczego tak istotne jest zachowanie między nimi równowagi i jak można doświadczyć ich w treningu BODYART. POWIĘŹ – najważniejsze rzeczy: czym jest, jaką pełni funkcję, dlaczego ma tak istotną rolę we współczesnym treningu.Jak ją uaktywnić i uruchomić. Co mają wspólnego z powięzią punkty spustowe, czym są, czy warto z nimi pracować i jak to zrobić.
✨ Czas trwania: 4 h ✨ Kiedy: 20 maja (sobota), 10.00-14.00 ✨ Za ile: 130 PLN *obowiązuje bezzwrotna zaliczka wysokości 50%
A ten warsztat poprowadzi nasz gość specjalny @Barbara Remberger – International BODYART ELITE Instruktor ! 🖤
Basia 🤍 to pasjonatka aktywności ruchowej, która z tej pasji uczyniła trzeci filar swojego życia, czyli taki, którym zapewnia sobie i innym balans i równowagę oraz poczucie bezpieczeństwa w zakresie utrzymywania sprawności i czucia ciała. Jej pełnią szczęścia jest to, że może się tym dzielić i zarażać innych do zdrowego i aktywnego trybu życia.
Reprezentant BODYART Team Polska. Obok Marty Tymoszewicz – Bednarz jedna z najgłębiej wsiąkniętych w cały BODYART-owy koncept treningowy instruktor w Polsce. Szkoleniowiec BODYART XROSS. Dodatkowo Trener Personalny, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness, Instruktor siłowni ze sporą liczbą różnego rodzaju szkoleń, na bieżąco i systematycznie uzupełnianych i rozszerzanych. Głęboko siedzi w treningach z ciężarem własnego ciała jak BA, BAX, DEEPWORK, Animal Flow, Pilates. 🤍 Uwielbia pracę z drugim człowiekiem! Potrzeba dzielenia się ruchem, który przynosi ludziom ulgę dla ciała, który ich odpręża, daje siły zarówno fizyczne, jak i te wewnętrzne – odbudowujące pewność siebie i wiarę, i to że wszystkiemu można podołać, jest dla niej spełnieniem.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Data:
20 maja
Godzina:
10:00 – 14:00
Koszt:
130zł
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/2uDrRIvtt

Harmonia Ciała

Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b
Czestochowa,
693 648 267