Szybka dieta 10 kg

Wakacje tuż tuż a co za tym idzie pora zrzucić zbędne kilogramy które udało się zebrać przez zimę. I tu pada pytanie- którą dietę wybrać? Która w stu procentach spełni oczekiwania? Tak naprawdę każda dieta jest dobra. Wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych, aktualnej wagi ciała, nawyków żywieniowych. A co najważniejsze trzeba uzbroić się w cierpliwość, polubić sport oraz zmienić sposób odżywiania. Szybka dieta 10 kg pozwoli w sposób szybki i zdrowy pozbyć się zbędnych kilogramów.

Szybka dieta 10 kg czyli mądre odchudzanie.

Istnieje wiele diet „cud” ale planując odchudzanie dopasujmy odpowiednią dla siebie, tak żeby nie odbiła się na zdrowiu. Można poprosić o pomoc dietetyka lub lekarza. Mądre odchudzanie to zdrowe odchudzanie. Wszelkiego rodzaju głodówki odpadają, ponieważ „ wypłuczą” organizm z witamin i mikroelementów. Szybka dieta 10 kg pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów bez uszczerbku dla zdrowia. Opiera się przede wszystkim na ograniczeniu potraw bardzo tłustych i ciężkostrawnych, słodyczy, ciast w których cukry proste odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej. Wszelkiego typu fast foody i słone przekąski odchodzą w zapomnienie. Konieczne będzie wyeliminowanie soków, słodkich wód gazowanych a zaprzyjaźnienie się z owocami i warzywami, które dostarczą witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wskazane są chude mięsa i ryby.

Wiadomo każdego nachodzi chwila słabości to bez żadnych wyrzutów sumienia możemy zjeść 2-3 kostki gorzkiej czekolady. Ważne a nawet bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu ( płyny usuwają toksyny z organizmu). Należy pić minimum 2 litry czystej wody niegazowanej. Oczywiście wskazane są herbatki ziołowe czy też zielona herbata, ale pamiętajmy wszystko z umiarem i w granicach rozsądku. Konieczne będzie wprowadzenie oprócz zmiany nawyków żywieniowych do swojego rozkładu dnia ćwiczeń- nie na darmo się mawia,że „ruch to zdrowie”. Ćwiczenia fizyczne na pewno przyczynią się do osiągnięcia wymarzonego celu, czyli szczupłej i zgrabnej figury. Ważne aby odchudzać się mądrze i być wytrwałym w dążeniu do celu.